RUAG International integruje ADS-B Out w samolocie Bombardier Challenger 604

RUAG MRO International przeprowadził modernizację awioniki i wyposażenia kabiny samolotu Bombardier Challenger 604 w zakładach konserwacji, napraw i remontów (MRO) w Monachium-Oberpfaffenhofen w Niemczech. Prace zapewniły zgodność z wymogami ADS-B Out 2020 i obejmował instalację najnowocześniejszego oświetlenia LED wnętrza kabiny.

Właściciel samolotu postanowił zintegrować aktualizacje awioniki ADS-B Out, aby spełnić wymagania Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) 2020, która wejdzie w życie z dniem 7 czerwca 2020 roku. Zespół RUAG wprowadził w tym czasie również modyfikacje kabiny w samolocie, co pozwoliło na oszczędność czasu i kosztów modernizacji. W pakiecie modernizacyjnym znalazło się zarówno odświeżenie wnętrza kabiny, jak i ulepszenie oświetlenia LED.

RUAG MRO International oferuje wyspecjalizowane kompleksowe rozwiązania dla samolotów biznesowych w Monachium-Oberpfaffenhofen w Niemczech. Przedsiębiorstwo wykonuje wszystkie możliwe usługi w czasie jednego przestoju, dostosowanego do indywidualnych harmonogramów klientów. Pakiet usług obejmuje kontrole wszystkich poziomów prac konserwacyjnych (MRO), zmianę stylizacji i modernizacje wnętrza kabiny, awionikę i aktualizacje systemu, malowanie samolotów, modyfikacje, kontrole przed zakupem (PPI – pre-purchase inspections), wsparcie oraz konsultacje. RUAG MRO International jest oficjalnym partnerem i autoryzowanym centrum serwisowym Embraera, uznanym centrum serwisowym Bombardiera i posiada certyfikat obsługi samolotów Gulfstream G550.

Tekst: Katarzyna Winkler / HistoriaLotnictwa.com

Hits: 99

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.