Nowe centrum szkoleniowe dla „utrzymaniówki” w Queensland w Australii

30 czerwca 2020 r.; New York, USA

FlightSafety International oferuje teraz szkolenie techników obsługi technicznej w nowym Centrum szkoleniowym na lotnisku Sunshine Coast w Queensland w Australii.

„Z przyjemnością obsługujemy techników, którzy utrzymują samoloty wyposażone w silniki Pratt & Whitney Canada oraz silniki Honeywell i APU, w tym nowym centrum edukacyjnym w Queensland”, powiedział Nathan Speiser, wiceprezes wykonawczy ds. Sprzedaży i marketingu. „FlightSafety oferuje dogodnie zlokalizowane programy naszym klientom w regionie Pacyfiku i poza nim, za pośrednictwem naszej globalnej sieci centrów edukacyjnych i obiektów szkoleniowych.”

Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy zapewniają szczegółowe zajęcia teoretyczne i praktyczne instrukcje mające na celu rozwijanie i doskonalenie umiejętności. Wiodące w branży szkolenia i programy szkoleniowe w zakresie konserwacji spełniają światowe wymagania prawne.

Technicy korzystają z interaktywnego oprogramowania FlightSafety w połączeniu z wykorzystaniem pełnowymiarowych trenażerów systemów, przekrojów głównych komponentów, modeli roboczych i sprzętu testowego wykorzystywanego do demonstrowania procedur i wzmacniania informacji zdobytych podczas zajęć teoretycznych.

Szkolenie Pratt & Whitney Canada jest również oferowane w Bangalore w Indiach; Botucatu w Brazylii; Dallas/Fort Worth w Teksasie; Haikou w Chinach; Johannesburgu w Republice Południowej Afryki; Montrealu w Kanadzie; Paris-Le Bourget we Francji; Singapurze; Toronto w Kanadzie; West Palm Beach na Florydzie; i Wichita w Kansas. Szkolenia dotyczące produktów Honeywell są również oferowane w Dallas, Paryżu, Wichita i Haikou. Kursy są również dostępne online i w siedzibie klienta.

FlightSafety International jest wiodącą na świecie profesjonalną firmą szkoleniową w dziedzinie lotnictwa oraz dostawcą symulatorów lotu, systemów wizualnych i wyświetlaczy dla organizacji komercyjnych, rządowych i wojskowych. Wysoko wykwalifikowani instruktorzy FlightSafety zapewniają co roku ponad 1,4 miliona godzin szkolenia pilotom, technikom i innym specjalistom z branży lotniczej ze 167 krajów i terytoriów niezależnych. FlightSafety obsługuje największą na świecie flotę zaawansowanych symulatorów lotu w centrach szkoleniowych i placówkach szkoleniowych w Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Francji, Hongkongu, Indiach, Japonii, Holandii, Norwegii, Afryce Południowej i Wielkiej Brytanii.

Tekst: Katarzyna Winkler; Źródło: FlightSafety

Hits: 66