300. egzemplarz TERCELa opuścił fabrykę AAT!!

27 lipca 2020; Jaktorów, POLSKA

Aviation Artur Trendal poinformował, że zakład produkcyjny w Jaktorowie w tym miesiącu opuścił najnowszy model wiatrakowca TERCEL.

To już trzy setny egzemplarz z Jaktorowskiej fabryki Aviation Artur Trendak. Nieprzerwanie od 16 lat przedsiębiorstwo produkuje oraz serwisuje wiatrakowce na całym świecie. Nasze wiatrakowce latają na 5 kontynentach w 40 krajach.

Jubileuszowy egzemplarz to TERCEL EXCLUSIVE w najnowszej konfiguracji wnętrza oraz lakierze metalicznym Ultimate Green Metallic. Jest napędzany silnikiem Rotax Turbo iS o mocy 140 KM. Na indywidualne zamówienia klienta standardowe wyposażenie zostało rozszerzone o: śmigło Kaspar o elektrycznie przestawianym kącie nastawienia śmigła, nawigację lotniczą na ruchomej głowicy, ciekłokrystaliczne wyświetlacze z regulacją natężenia podświetlenia, transponder oraz pakiet stylistyczny BLACK EDITION. Luksusu oraz ekstrawagancji dodaje wnętrze, które również zostało zaprojektowane na specjalne życzenie klienta. Sportowe kubełkowe siedzenia zostały obszyte skórą najwyższej jakości i wykończone nićmi w kolorze lakieru.

Przedpremierowy pokaz modelu odbył się w lipcu podczas cyklicznego wydarzenia Hangar Party organizowanego przez Klub Pilota.

Źródło: Aviation Artur Trendak; Foto: Szymon Polański

Hits: 21